WEŹ NA ODWAGĘ I IDŹ NA PRAGĘ

Wolontariat w Ośrodku Pomocy Społecznej

Od 2007 roku Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy bierze udzial w projekcie "Wolontariat w Ośrodku Pomocy Społecznej", którego liderem jest Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie, patronami projektu są: Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Lublinie, Śląskie Forum Organizacji Socjalnych KaFOS. Projekt finansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Jeżeli chcesz zostać wolontariuszem w OPS to zwróć uwagę, że są na Pradze dzieciaki, które potrzebują pomocy w nauce, są osoby starsze którym przyda się ktoś kto im poczyta ...

NIE ROZGLĄDAJ SIĘ!

Możesz zrobić dla nich wiele, poświęcając bezinteresownie trochę czasu: *pomóc dzieciom nadrobić zaległości szkolne; *udzielić korepetycji z przedmiotów, które sprawiają im trudności w nauce; *pomóc komuś by nie czuł się sam.

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM!!!

Bo ... warto być potrzebnym

Bo ... możesz praktycznie wykorzystać czas

Bo ... zdobędziesz nowe doświadczenie

BO PRAGA TO WYZWANIE! Pacy jest dużo

ZGŁOŚ SIĘ

Północno - Praskie Centrum Wolontariatu przy Ośrodku Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga - Północ m.st. Warszawy z siedzibą w Filii Nr 2, ul. Brechta 15 lok. 31, 03-468 Warszawa

tel.: 22 518-91-35 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.