Dzień Babci i Dziadka 2023

W dniu 17 stycznia gościliśmy w Klubie "Złotego Wieku" młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 258 im. Jakuba Jasińskiego. Uczniowie – wolontariusze przygotowali dla klubowiczów występ z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na zakończenie spotkania seniorzy razem z uczniami wspólnie wykonali kilka piosenek. W spotkaniu wzięli także udział pensjonariusze Domu Pomocy Społecznej Wójtowska.
Wszystkim Babciom i Dziadkom składamy serdeczne życzenia z okazji ich święta.

Pracownik socjalny

 

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy

ogłasza rekrutację kandydatów na wolne stanowisko pomocnicze i obsługi

Pracownik socjalny

(05/2022)

Zobacz więcej

 

Informatyk

 

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy

ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze

młodszy informatyk / informatyk / starszy informatyk w Dziale Administracyjno-Gospodarczym

Treść ogłoszenia i oświadczenia.

 

Święty Mikołaj dla Seniora XII 2022

W tym roku po raz trzeci Ośrodek Pomocy Społecznej przystąpił do inicjatywy „Święty Mikołaj dla Seniora". Seniorzy z Domu Dziennego Pobytu i Klubu Złotego Wieku napisali łącznie 30 listów do Świętego Mikołaja, dzieląc się swoimi marzeniami i potrzebami. Wszystkie listy trafiły na stronę internetową Fundacji „Święty Mikołaj dla Seniora", a stamtąd do Mikołajów z całej Polski, a może nawet i dalej. Wszyscy seniorzy otrzymali wymarzone prezenty podczas finału akcji, który miał miejsce 6 grudnia w Domu Dziennego Pobytu. Wręczenie prezentów poprzedziły występy kabaretowe
i wokalne seniorów z DDP.
W imieniu obdarowanych Seniorów składamy serdeczne podziękowania wszystkim Świętym Mikołajom biorącym udział w akcji. Jak co roku sprawiliście naszym podopiecznym dużo radości oraz dostarczyliście wielu wzruszeń. Podziękowania kierujemy również do Pani Malwiny Głowackiej, koordynatorki z ramienia Fundacji, dzięki której wszystkie prezenty dotarły na czas.